ELJ-EA151KF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELJ-EA151KF
JLCPCB Part #
C6613193
Package
1210
Description
150uH 3.1Ω 45mA ±10% 1210 Power Inductors ROHS