ELG-TEA2R2NA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELG-TEA2R2NA
JLCPCB Part #
C20516880
Package
0805 (2012 Metric)
Description
2.2uH 200mΩ 800mA ±30% 0805 (2012 Metric) Inductors (SMD) ROHS