ELC-3GN1R0N
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ELC-3GN1R0N
JLCPCB Part #
C17529165
Package
1212
Description
1.3A 1uH 64mΩ ±30% 1212 Power Inductors ROHS