EEV-TG1K330P
MFR.Part #
EEV-TG1K330P
Description
-40℃~+125℃ 10.2mm 10mm 1Ω@100kHz 2000hrs@125℃ 33uF 80V 90mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD