EEV-TG1H100P
MFR.Part #
EEV-TG1H100P
Description
-40℃~+125℃ 1.6Ω@100kHz 1000hrs@125℃ 10uF 50V 6.2mm 80mA@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD