EEV-TG1A332UM
MFR.Part #
EEV-TG1A332UM
JLCPCB Part #
C2164122
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.1A@100kHz 10V 16.5mm 16mm 2000hrs@125℃ 3300uF 80mΩ@100kHz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS