EEV-FK1K680V
MFR.Part #
EEV-FK1K680V
JLCPCB Part #
C2164184
Package
SMD,D12.5xL13.8mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 13.8mm 320mΩ 375mA@120Hz 5000hrs@105℃ 68uF 80V ±20% SMD,D12.5xL13.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS