EEV-FK1J101P
MFR.Part #
EEV-FK1J101P
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 400mA@100kHz 63V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD