EEV-FK1H391V
MFR.Part #
EEV-FK1H391V
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 14.1mm 390uF 5000hrs@105℃ 50V 900mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS