EEUTP1V391
MFR.Part #
EEUTP1V391
JLCPCB Part #
C542154
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1.1A@100kHz 10mm 20mm 3000hrs@125℃ 35V 390uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS