EEUTP1V221
MFR.Part #
EEUTP1V221
JLCPCB Part #
C408011
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+135℃ 1.1A@100kHz 10mm 130mΩ@100kHz 16mm 2000hrs@135℃ 220uF 35V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS