EEU-TP1E471LB
MFR.Part #
EEU-TP1E471LB
JLCPCB Part #
C1585383
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 2000hrs@125℃ 20mm 25V 470uF 5mm 795mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS