EEU-TP1E332
MFR.Part #
EEU-TP1E332
JLCPCB Part #
C1583127
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 16mm 2.6A@120Hz 25V 31.5mm 3300uF 5000hrs@125℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS