EEUTP1E102
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUTP1E102
JLCPCB Part #
C407999
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 1.86A@100kHz 1000uF 12.5mm 2000hrs@135℃ 20mm 25V 38mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS