EEU-TA1V471
MFR.Part #
EEU-TA1V471
JLCPCB Part #
C1598790
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 1.33A@100kHz 12.5mm 2000hrs@125℃ 20mm 35V 470uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS