EEU-TA1A222
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-TA1A222
JLCPCB Part #
C5114407
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+125℃ 1.588A@120Hz 10V 16mm 2000hrs@125℃ 2200uF 22mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS