EEU-HD1V682
MFR.Part #
EEU-HD1V682
JLCPCB Part #
C5114406
Package
Plugin,D18xL37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2.05A@120Hz 2000hrs@105℃ 35V 37.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL37.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS