EEU-HD1V332B
MFR.Part #
EEU-HD1V332B
JLCPCB Part #
C1669195
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.852A@100kHz 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS