EEU-HD1E682
MFR.Part #
EEU-HD1E682
JLCPCB Part #
C1581763
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 2.346A@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 31.5mm 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS