EEU-HD1E470B
MFR.Part #
EEU-HD1E470B
JLCPCB Part #
C1580790
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 136.5mA@100kHz 25V 47uF 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS