EEU-HD1E470
MFR.Part #
EEU-HD1E470
JLCPCB Part #
C5114396
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12.5mm 2.5mm 25V 47uF 5mm 91mA@120Hz ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS