EEU-HD1E222
MFR.Part #
EEU-HD1E222
JLCPCB Part #
C1579733
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.09A@120Hz 12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS