EEU-HD1C331
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-HD1C331
JLCPCB Part #
C5114389
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 13mm 16V 260mA@120Hz 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS