EEU-HD1A331
MFR.Part #
EEU-HD1A331
JLCPCB Part #
C5114385
Package
Plugin,D6.3xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.7mm 2.5mm 200mA@120Hz 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS