EEU-HD1A223
MFR.Part #
EEU-HD1A223
JLCPCB Part #
C1581479
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 18mm 2.4A@120Hz 2000hrs@105℃ 22000uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS