EEU-FS2A470LB
MFR.Part #
EEU-FS2A470LB
JLCPCB Part #
C5114383
Package
Plugin,D8xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16.5mm 413mA@120Hz 47uF 5mm 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS