EEU-FS1K560B
MFR.Part #
EEU-FS1K560B
JLCPCB Part #
C5114379
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 343mA@120Hz 56uF 5mm 6000hrs@105℃ 80V 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS