EEUFS1J561
MFR.Part #
EEUFS1J561
JLCPCB Part #
C178687
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.995A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 27mΩ@100kHz 560uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS