EEU-FS1J270B
MFR.Part #
EEU-FS1J270B
JLCPCB Part #
C1583154
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 27uF 5000hrs@105℃ 510mΩ 5mm 5mm 63V 96.25mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS