EEUFS1A102
MFR.Part #
EEUFS1A102
JLCPCB Part #
C407968
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.29A@100kHz 1000uF 10V 10mm 12.5mm 43mΩ@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS