EEUFS0J222
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFS0J222
JLCPCB Part #
C407963
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.79A@100kHz 10mm 16mm 2200uF 28mΩ@100kHz 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS