EEUFR1V821L
MFR.Part #
EEUFR1V821L
JLCPCB Part #
C542062
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18mΩ@100kHz 2.47A@100kHz 25mm 35V 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS