EEU-FR1V681LB
MFR.Part #
EEU-FR1V681LB
JLCPCB Part #
C5114360
Package
Plugin,D10xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.853A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 27mm 35V 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS