EEUFR1V561
MFR.Part #
EEUFR1V561
JLCPCB Part #
C128519
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 2.18A@100kHz 20mm 20mΩ@100kHz 35V 560uF 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS