EEUFR1V471LB
MFR.Part #
EEUFR1V471LB
JLCPCB Part #
C178717
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 20mm 30mΩ@100kHz 35V 470uF 5mm 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS