EEUFR1V471L
MFR.Part #
EEUFR1V471L
JLCPCB Part #
C178716
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.56A@100kHz 20mm 3.5mm 30mΩ@100kHz 35V 470uF 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS