EEUFR1V471
MFR.Part #
EEUFR1V471
JLCPCB Part #
C178715
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.79A@100kHz 10mm 16mm 28mΩ@100kHz 35V 470uF 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS