EEUFR1V331U
MFR.Part #
EEUFR1V331U
JLCPCB Part #
C407958
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.33A@100kHz 10mm 12.5mm 330uF 35V 43mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS