EEU-FR1V222B
MFR.Part #
EEU-FR1V222B
JLCPCB Part #
C1584896
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 2200uF 25mm 3.82A@100kHz 35V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS