EEUFR1V182L
MFR.Part #
EEUFR1V182L
JLCPCB Part #
C178714
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 12mΩ@100kHz 1800uF 3.75A@100kHz 35V 35mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS