EEUFR1V102
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEUFR1V102
JLCPCB Part #
C128518
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 18mΩ@100kHz 2.6A@100kHz 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS