EEU-FR1J561SB
MFR.Part #
EEU-FR1J561SB
JLCPCB Part #
C5114354
Package
Plugin,D16xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.615A@120Hz 10000hrs@105℃ 16mm 22mm 560uF 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS