EEUFR1J561L
MFR.Part #
EEUFR1J561L
JLCPCB Part #
C542052
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 2.528A@100kHz 30mm 560uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS