EEUFR1J470
MFR.Part #
EEUFR1J470
JLCPCB Part #
C242150
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-40℃~+105℃ 11.2mm 2.5mm 210mΩ@100kHz 284mA@100kHz 47uF 5000hrs@105℃ 6.3mm 63V ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS