EEU-FR1J271LB
MFR.Part #
EEU-FR1J271LB
JLCPCB Part #
C1669465
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 25mm 270uF 33mΩ 5mm 63V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS