EEUFR1J121LB
MFR.Part #
EEUFR1J121LB
JLCPCB Part #
C178711
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 120uF 20mm 50mΩ@100kHz 5mm 63V 8mm 9000hrs@105℃ 930mA@100kHz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS