EEU-FR1J121B
MFR.Part #
EEU-FR1J121B
JLCPCB Part #
C1584698
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.073A@100kHz 10mm 120uF 16mm 5mm 63V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS