EEUFR1H4R7
MFR.Part #
EEUFR1H4R7
JLCPCB Part #
C178709
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 185mA@100kHz 2mm 4.7uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 620mΩ@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS