EEUFR1H101B
MFR.Part #
EEUFR1H101B
JLCPCB Part #
C713402
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 13mm 50V 5mm 6000hrs@105℃ 609mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS