EEU-FR1E681LB
MFR.Part #
EEU-FR1E681LB
JLCPCB Part #
C5114348
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@120Hz 22mm 25V 5mm 680uF 8mm 9000hrs@105℃ ±20% Plugin,D8xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS